شروع مراحل اجرایی پارک گردشگری در دل مجموعه پردیسان قائم

شهردار کرمان خبر داد:

شروع مراحل اجرایی پارک گردشگری در دل مجموعه پردیسان قائم

 

 

شهردارکرمان از شروع مراحل اجرایی پارک گردشگری آرامش در دل مجموعه پردیسان قائم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، سیدمهران عالم زاده درحاشیه جلسه بررسی پروژه پارک گردشگری آرامش گفت: درحال حاضر 16 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت این پروژه در نظر گرفته شده و در سال آینده نیز 15 میلیارد تومان اعتبار دیگر به این مجموعه اختصاص خواهد یافت .

وی با اشاره به وجود سه پردیس در مجموعه پارک گردشگری آرامش خاطرنشان کرد: طراحی فازهای مختلف مجموعه درحال انجام است و مراحل ساخت مجموعه همزمان با طرح آن دنبال می شود.

عالم زاده درادامه این گفتگو به شروع عملیات اجرایی پارک گردشگری درمحدوده پارک شورا خبر داد و گفت: به زودی عملیات اجرایی پارک گردشگری در جوار پردیسان قائم نیز شروع خواهد شد.

وی درمورد اجرای پارکهای گردشگری در شهر کرمان گفت: در صورتی تامین اعتبار لازم می توانیم پارکهای گردشگری دیگری را در شهر کرمان تعریف کنیم.

شهردار کرمان تصریح کرد: اعتبار اختصاص یافته برای ساخت مجموعه ی پارکهای گردشگری در شهر کرمان از محل اعتبارات استانی و در قالب توسعه زیر ساخت های گردشگری است.

وی افزود: این پارکها با هدف اینکه بتوانند در توسعه گردشگری و جذب گردشگر تاثیر گذار باشند با موضوعات خاص طراحی می شوند و به لحاظ کارکردی با پارکهای معمولی متفاوت هستند.